Kdo jsme

Kameraman, videostudio Třebíč.

Videostudio působí na poli výroby reklamních, dokumentárních a rezentačních pořadů od roku 1990. V roce 1996 vzniklo P.S.T. studio sloučením dvou firem. V červnu 2009 zaniká P.S.T. studio a firma pokračuje pod názvem videoBoS.

VideoBoS nabízí výrobu dokumentárních a prezentačních videopořadů pro firmy a obce. Dále nabízí služby pro veřejnost – záznamy svateb, promocí, soukromých oslav, rodinných událostí, přepis 8mm filmů na DVD, přepis různých formátů videa na DVD. Zabývá se také zpracováním vašich rodinných nahrávek včetně střihu, ozvučení, titulků a uložení na DVD.

Pracujeme výhradně s moderní digitální technikou ve 4 K popřípadě ve Full HD rozlišení. Během celého procesu zpracování, při kterém můžeme nabídnout přesný počítačový střih a efekty, ozvučení i titulky, je zachována původní kvalita obrazu.

Výslednou práci můžeme dodat na všech běžných médiích, například: Blu-Ray, DVD, MP4 sobory pro přehrání s USB disku nebo videa pro internet. Média jsou opatřeny plastovým obalem a originálním potiskem.

Cílem firmy videoBoS je spokojený zákazník. Proto je velká péče věnována konzultacím, požadavkům a představám zákazníka, které se do výsledné podoby snažíme zahrnout.

 

Nabízíme záběry z ptačí perspektivy.