Svatební video

svatby

Natáčením svateb se zabývám již od roku 1990. Za svou praxi jsem natočil více jak 1800 svatebních obřadů. Svatby natáčím 4K kamerou Panasonic HC-X2000 nebo 4K kamerou Panasonic HC-X1000. Při natáčení používám různé doplňky – slider, flycam, Insta360 X3, popřípadě dron. Videopořad je sestříhán, ozvučen, opatřen obrazovými efekty a titulky. Výsledkem je svatební video ve formátu MP4.

Nabízím natočení celého průběhu svatebního dne, nebo pouze svatebního obřadu. Videopořad svatebního dne je ozvučen, opatřen titulky, fotografiemi z dětství. Součástí je i svatební videoklip z průběhu celého svatebního dne.

Na stránkách svatby.video-kameraman.cz/vaše_svatba umístím váš videoklip a fotografie ze svatby (cca do 50 ks – nutno dodat po svatbě). Můžete mi také dodat text – např. poděkování svatebčanům za účast apod. Dále jsou zde komentáře, kde vám příbuzní a známí mohou psát různé podněty a přání.

Ukázka zde – svatby.video-kameraman.cz

Celý svatební den.

  • Začátek natáčení kameramanem probíhá asi tak hodinu a půl před odjezdem na obřad u nevěsty (nebo u ženicha – podle domluvy). Natáčí se zdobení aut, dostrojování a líčení nevěsty, příjezd ženicha, požehnání ….
  • Odjezd a cesta nevěsty se svatebčany na obřad.
  • Celý průběh svatebního obřadu včetně gratulací svatebčanů.
  • Po obřadu se natáčí focení novomanželů.
  • Odjezd svatebčanů na svatební hostinu.
  • Průběh svatební hostiny (rozbití talíře, přípitek, společný oběd novomanželů, svatební sólo, krájení dortu atd.)
  • V den svatby je třeba předat 6-12 fotografií nevěsty a stejný počet ženicha, které je průběžně zachycují od batolat po současnost. Na zadní straně fotografie označte pořadí snímku podle stáří. Potom asi 6 – 12 fotografií společných a svatební oznámení. Fotografie i oznámení bude vráceno zpět společně s hotovou zakázkou.
  • Součástí bude sestřižený a ozvučený klip z průběhu celého svatebního dne.

Dodací lhůta je obvykle do týdne od konání svatby.

Objednávky:

Vyplňte objednávkový formulář a cenu vám navrhneme podle vašich požadavků na natáčení.

Objednávka – formulář. 
Tel.: 608 855 607
Email: stanek@video-kameraman.cz